Директор ліцею №17 Броніслава Бейдерман на педагогічній ниві працює вже більше 30 років. 6-го березня Президент України, Петро Порошенко, підписав Указ про присвоєння їй звання «Заслужений працівник освіти України». Проте як зазначає Броніслава Бейдерман це заслуга не лише її, а усього колективу школи.
http://youtu.be/yEq1BP9NqiE