«Світ професій очима дітей»

2014-06-02-07(3)

У літній період Хмельницький міський центр зайнятості проводить активну профорієнтаційну роботу серед дітей та учнівської молоді. На думку спеціалістів служби зайнятості, відпочинок повинен бути не лише активним та веселим, а ще й пізнавальним та корисним. Тому 1 червня, з метою розширення поінформованості школярів про світ професій, надання профорієнтаційної допомоги у свідомому професійному самовизначенні молоді, популяризації та підвищення престижу робітничих професій серед школярів, спеціалістами міського центру зайнятості проведено інформаційно-просвітницьку виїзну акцію «Світ професій очима дітей». Захід відбувся біля кінотеатру ім. Т.Шевченка та був приурочений до святкування Дня захисту дітей.

Під час проведення виїзної акції профорієнтаційного мобільного центру служби зайнятості діти ознайомилися із різноманітними інформаційними матеріалами про послуги служби зайнятості, актуальними професіями ринку праці міста, розширили своє уявлення про світ професій. Було проведено професійне тестування дітей, які намагалися зорієнтуватися у професійному самовизначенні. Тести школярі проходили на ноутбуках, після чого отримали роздруковані результати та консультації. У тестуванні взяли участь 15 учнів. І хоча дощ завадив проведенню ігор та конкурсу малюнку на асфальті “Я і моя майбутня професія” усі учасники залишились задоволеними від участі в профорієнтаційному заході. Сповнені позитиву та енергії, вони продовжили свій відпочинок цього святкового дня.

Наступний допис

Тепловики активно готуються до зими

Вт Чер 3 , 2014
Комунальне підприємство “Хмельницьктеплокомуненерго” активно готує теплове господарство: котельні, центральні теплові пункти і мережі до експлуатації в зимовий період. На це планують залучити 12 млн. грн. На разі кипить робота у мікрорайоні Озерна. http://youtu.be/7QaPJpp6nbo

День мого міста

Розрахуйтесь за тепло

Погода

Архів

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930