До Межигір’я приїхали лідери опозиції. Обіцяють привести з собою мільйони

Лідери опозиційних сил – Віталій Кличко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок – дісталися Нових Петрівців і пішки йдуть до резиденції Віктора Януковича у Межигір’ї.
Про це повідомляє прес-служба УДАРу.
“Нехай влада не думає, що можна сховатися за високими заборами і не чути людей. Сьогодні – попереджувальна акція. Вони побачать, як нас багато, і що ми не боїмось. А наступного разу сюди прийдуть мільйони”, – заявив Кличко.
У свою чергу лідер фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк заявив: “Якщо наші вимоги не виконають, наша екскурсія перетвориться на щоденні тури”.
За його словами, вимоги опозиції та учасників Майдану до Януковича – “перша – всі хто бив наших дітей на Майдані, всі хто давав вказівки застосовувати силу, мають відповісти”.
“Друга вимога – тих, кого Янукович і його сатрапи посадили до в’язниці, як учасників мирного протесту, необхідно негайно звільнити, згідно з законом, який ми ухвалили в парламенті. Третя – уряд Януковича-Азарова має піти у відставку”, – заявив Яценюк і додав: якщо виконання вимог не буде – акції під Межигір’ям будуть постійними.
“Запам’ятайте знак, який тут розташований – 300 метрів, а далі – тупик. Географія Майдану розширилася – нам до перемоги бракує триста метрів, і ми їх пройдемо”, – додав лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок.
Після завершення акції під Межигір’ям лідери опозиції закликали учасників завітати до домівок Віктора Медведчука, прем’єра Миколи Азарова та спікера ВР Володимира Рибака.
У напрямку резиденції президента їдуть сотні машин і прямують багато людей пішки.
Українська правда