Троє хмельничан у складі молодіжної збірної України з регбі вибороли перше місце на Чемпіонаті Європи з регбі. З перемогою привітав юнаків виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський. За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у місті та особисті досягнення у чемпіонаті Європи вручив грамоти з цінними подарунками.
https://youtu.be/kUA05ttAhPE