Тридиційно до Дня Перемоги члени Хмельницької міської ради жінок організували свято для учасниць бойових дій, ветеранів, дітей та інвалідів війни. Потішили присутніх героїнь концертом, квітами, подарунками та святковим столом.
https://youtu.be/8LBRGq4WchQ