“Здоровим бути модно!” – девіз хмельницьких пришкільних таборів

2014-06-03-05

Відучора розпочали роботу літні табори з денним перебуванням дітей при загальноосвітніх навчальних закладах міста Хмельницького. Ця подія не оминула і пришкільний табір “Сонячний” (НВО №5), де відпочивальники навчаються рости здоровими, чемними, розумними, кмітливими дітьми.

До урочистого відкриття табірної зміни долучились активні громадські організації та клубні об’єднання міста. Серед них клубне об’єднання з організації дозвілля учнівської та студентської молоді “Простір”, що діє при Хмельницькому міському будинку культури та Хмельницька Федерація регбі.
altНа початку свята дітей привітала керівник пришкільного табору Валентина Паламарчук. Після чого діти продемонстрували цікаві вистави, а згодом долучилися до веселих ігрових конкурсів від тренера з регбі, майстра спорту Василя Лазаренка.
Метою заходу було залучення дітей до активного, здорового способу життя та відпочинку, гартування тіла й духу та злагодженої праці у команді.
Найактивніші учасники ігрової програми отримали масу позитивних емоцій, а в подарунок – запрошення в “Скай Парк” спортивно-оздоровчого комплексу “СВ клуб”.