Зупинись, вшануй! Щоранку о 9:00 працівники Центральної публічної бібліотеки виходять на вулицю із закликом до містян віддати шану усім полеглим воїнам. Ініціювала акцію працівниця книгозбірні, хмельничанка Аліна Войтюк, чоловік котрої з березня 2024-го вважається зниклим безвісти. Закликає долучатися до хвилини мовчання й інші підприємства та установи, адже обов’язок кожного з нас – пам’ятати тих, хто віддав своє життя заради нашої свободи.