Міський голова провів прийом громадян з особистих питань

2014-06-05-01

Зі своїми проблемами та турботами до міського голови Сергія Мельника звернулося 29 хмельничан, які порушили 14 різнопланових питань, з них три звернення були колективні.

Хмельничанки, які проживають на дачному масиві “Тепловик”, просили продовжити маршрут перевезення маршрутного таксі №30. Жінки запевнили, що мешканці масиву готові долучитися до облаштування дороги та заключити договір із перевізником.
З наступним питанням до міського голови звернулися батьки учнів навчально-виховного об’єднання №5, які просили облаштувати спортивний майданчик та вирішити ситуацію із призупиненим будівництвом на ділянці вул. Проскурівська, 51. Батьки хвилювалися, що будівництво може бути відновлене і становитиме небезпеку для школярів.
Сергій Іванович пообіцяв розглянути дане питання та поспілкуватися із представниками забудовників.
Із питанням передачі котельні на баланс КП “Південно-Західні тепломережі” до міського голови прийшли мешканці будинку, що на вулиці Північній, 111. Хмельничани просили допомоги у вирішенні складної ситуації, адже самотужки фінансово вирішити питання не можуть.
Сергій Іванович пообіцяв провести комісійне обстеження та вивчити ситуацію.
Декілька звернень стосувалося виділення матеріальної допомоги на лікування, надання допомоги у вирішенні земельних питань та працевлаштування.
Жодне звернення міський голова не залишив без належної уваги та детального роз’яснення. Певна частина звернень розглянута та вирішена позитивно під час прийому, інші питання доручено керівникам департаментів, управлінь та відділів для розгляду та вирішення згідно з чинним законодавством.

Наступний допис

Юстиція на варті правової обізнаності…

Чт Чер 5 , 2014
Днями пройшло засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Члени ради підбили підсумки роботи за перше півріччя поточного року та доповіли про подальшу роботу голові ради Людмилі Черевченко. http://youtu.be/8ddFGHM1iQY

День мого міста

Розрахуйтесь за тепло

Погода

Архів

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930