Представників засобів масової інформації привітали з професійним святом

6 червня в Україні відзначається День журналіста. Свято, яке об’єднує людей неспокійної та творчої професії. З цієї нагоди в сесійній залі Хмельницької міської ради секретар міської ради Костянтин Чернилевський зустрівся з працівниками засобів масової інформації.

alt
 “Дозвольте мені щиро привітати вас з професійним святом – Днем журналіста. Ваша професія надзвичайно важлива. Без неї навіть важко уявити сучасне суспільство. Ви завжди перебуваєте у вирі подій, на самому гарячому рубежі країни, в її гарячих точках. Ваша професія є однією з найнебезпечніших у світі. Всі ми знаємо скільки гине журналістів і скільки потрапляє в полон”, – зазначив Костянтин Чернилевський.
Водночас Костянтин Іванович наголосив, що День журналіста також є важливим днем для всієї країни, адже свобода слова, достовірна інформація – невід’ємні ознаки відкритого демократичного суспільства. Особливої актуальності та реального змісту ці атрибути вільної преси набувають для кожної мислячої людини сьогодні, коли масована інформаційна війна Росії проти нашої держави спричинила ту складну суспільно-політичну ситуацію, в якій опинилася Україна.
Секретар міської ради у своїй промові також відмітив, що сьогодні різняться стереотипи мислення, громадська думка між різними регіонами України. А рівень громадянського та державницького мислення більше присутній у суспільній свідомості жителів західних та центральних регіонів нашої держави. І не в останню чергу це також є результат діяльності саме засобів масової інформації. “Сьогодні маємо можливість бачити як інформаційна війна сусідньої держави призвела до втрати частини території України, до того, що фактично сьогодні схід нашої країни заангажований настільки, що частина мирного населення впевнені, що Україною правлять бандерівці. У кого є родичі у Росії змогли на собі відчути такі речі, як наші брати, сестри змінили свою уяву про нашу державу і сьогодні вважають її другою по небезпеці до Російської Федерації” – сказав він.
altВід міського голови Сергія Мельника, депутатів міської ради Костянтин Чернилевський подякував за тісну, конструктивну співпрацю, небайдужу позицію та об’єктивне донесення до хмельничан інформації про життя міста.  Побажав в особі присутніх усім журналістам здоров’я, натхнення, творчих успіхів та матеріального забезпечення, а також вдячних читачів, слухачів і глядачів. Щоб нелегка праця журналістів належним чином була оцінена владою, громадою міста і їх родинами.
Також секретар міської ради виконав почесну місію – нагородив кращих з кращих представників ЗМІ відзнаками міської ради. За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у висвітлення життя територіальної громади міста Хмельницького, діяльності виконавчих органів міської ради та з нагоди відзначення професійного свята – Дня журналіста вручив грамоти, подяки та цінні подарунки 35 представникам засобів масової інформації місцевого та загальнодержавного масштабу.

Наступний допис

Стартував Всеукраїнський відкритий конкурс на визначення кращої ідеї Меморіального комплексу Героям Небесної Сотні у Києві

Вт Чер 10 , 2014
Ініціатором конкурсу є Департамент містобудування та архітектури міста Києва та Міністерство культури України. До 23 липня поточного року триває публічне обговорення програми, умов конкурсу та прийом заявок для участі в конкурсі. Більш детальну інформацію можна отримати на веб-сайті, присвяченому пам’яті Героїв Небесної Сотні. Заявки приймаються на електронну пошту: mgns .kyiv@gmail.com або за адресою: 01001, […]

День мого міста

Розрахуйтесь за тепло

Погода

Архів

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930