У Хмельницькому вп’яте пройде фестиваль “Джемчік”

2014-06-10-01(2)

14 червня о 10.00 запрошуємо хмельничан та гостей міста на відкриття Всеукраїнського фестивалю з вуличних стилів мистецтв та екстремальних видів спорту “JAM4IK 5.0”. Участь у фестивалі щорічно беруть більше 500 учасників не лише з Хмельницького, а й з інших міст – Рівного, Львова, Івано-Франківська, Вінниці, Чернівців, Луцька, Києва, Кам’янця-Подільського, Тернополя, Хотина, Житомира.

Фестиваль проводиться на майданчику “Скейт парк” біля Палацу творчості дітей та юнацтва. В програму входять змагання з сучасних танців: хіп-хоп, брейк данс, дансхол, хаус; велоспорту (BMX); мистецтв графіті та бітмейкінгу. На глядачів та учасників фестивалю чекає ще багато цікавих сюрпризів.
Фестиваль “JAM4IK 5.0” проводиться з метою популяризації хіп-хоп культури у місті Хмельницькому, залучення молоді до творчої діяльності. Ініціатори акцентують увагу на здоровому способі життя та розвитку творчих здібностей, а також залученні талановитої молоді до активної участі у мистецькому житті міста, підвищення загального культурно-освітнього рівня учасників, налагодження і зміцнення творчих та дружніх відносин між колективами танцювальних і мистецьких клубів та конкурсантами.
Організаторами фестивалю є управління молоді та спорту Хмельницької міської ради і громадська організація “ЗГРАЯ”.
Вхід вільний!