Юні футболісти змагались у пам’ять Героїв Небесної сотні

2014-06-10-07

Вісім юнацьких команд з міст Хмельницького, Тернополя, Житомира та Старокостянтинова взяли участь у відкритому турнірі з футболу пам’яті Героїв Небесної сотні. Змагання проводились серед юнаків 2003 року народження і молодших 5-6 червня на базі Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1.

altУчасть в урочистому відкриті турніру взяли голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар, перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Симчишин, секретар Хмельницької міської ради Костянтин Чернилевський та начальник управління молоді та спорту міської ради Валерій Вешко.

altЗа підсумками спортивної боротьби переможцем стала команда «Полісся» з міста Житомира, призові місця здобули команди ДЮСШ м. Тернопіль та ДЮФК «Поділля» м.Хмельницький.
Турнір організували управління молоді та спорту Хмельницької міської ради та Хмельницька дитячо-юнацька спортивна школа №1. Фінансову підтримку на проведення турніру та нагородження переможців та призерів надали Хмельницька обласна федерація футболу та управління у справах сім’ї молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.
alt

Від Національного олімпійського комітету Хмельницької області всім командам учасницям подарували футбольні м’ячі. Хмельницька обласна федерація футболу вручила команді переможниці та командам призерам футбольні м’ячі. Всім учасникам турніру були вручені подяки за участь у турнірі. Сім’ї Героя Небесної сотні Артема Мазура від спортивно-оздоровчого клубу «СВ» подаровано пральну машинку.