Харківська письменниця Людмила Охріменко завітала до обласної універсальної наукової бібліотеки. Авторка презентувала відразу дві книги. Перша — збірка оповідань “Скляний дощ”. У ній зібрані розповіді про харків’ян та харків’янок, які, попри важкі, часи продовжують жити у рідному місті, популяризують українське, підтримують та допомагають одне одному. Друга — роман “Хрещена”. В основі книги — історія життя Тетяни Теплюк, медикині полку “Азов”, яка потрапила в полон після виходу з “Азовсталі”.