Опалювальний сезон фінішував

У Хмельницькому фінішував опалювальний сезон. 13 квітня теплопостачання зупинили для всіх споживачів. Сезон 2025-2026 був складним, кажуть у міській раді, але комунальники вже почали підготовку до наступного. У планах — забезпечити автономність всіх об’єктів “Хмельницьктеплокомуненерго”.