Перший в Україні інтерактивний центр про відходи атомної енергетики | Безпека та АЕС | На часі

Перший в Україні інтерактивний центр про відходи атомної енергетики створять у рамках реалізації проєкту присвяченого темі безпечного поводження з атомними відходами. Його реалізує громадська організація “Хмельницький енергетичний кластер”. Крім того проведено опитування про ставлення до атомної енергетики в умовах повномасштабної війни. Про проєкт говоримо в ефірі програми “На часі”. Гість студії голова правління ГО “Хмельницький енергетичний кластер” Степан Кушнір.