Сакури зацвіли на території ботанічного саду. Ніжно-рожевих дерев там майже дві сотні. Перше висадили ще у 2008-му році. Воно і розпочало сезон цвітіння. Водночас розпустилися білі і яскраво-рожеві квіти на магноліях. Щоправда, частина дерев сильно постраждала внаслідок квітневого буревію.