Змагалися у керуванні дронами | Чемпіонат з управління безпілотниками | Влада і громада

Змагалися у керуванні дронами. У Хмельницькому вперше відбувся чемпіонат з управління безпілотниками серед старшокласників та учнів профтехосвіти. Спершу команди додали відбірковий етап. Вже за його підсумками визначились фіналісти. Детальніше про новий досвід для учнів та їхню підготовку до безпекових викликів, говоритимемо у програмі “Влада і громада”.