Тиждень безпеки дорожнього руху триває в Україні. З 11 до 17 травня в освітніх закладах Хмельницького поліцейські проводять інформаційно-пізнавальні заходи. Сьогодні патрульні завітали до гімназії №21. Учням 5-го класу розповідали про правила пересування на велосипедах та електросамокатах, роботу регулювальника. Також влаштували вікторину, а за правильні відповіді дарували флікери та світловідбиваючі жилети.