20 травня у Хмельницькій обласній філармонії відбудеться перший сольний концерт солістки Хмельницького муніципального академічного естрадно-духового оркестру Дар’ї Сохрякової “Cила в тобі”. Напередодні знакової для її творчості події — наша розмова зі співачкою віч-на-віч.