Забіг-нагадування

Понад п’ять сотень хмельничан взяли участь у забігові-нагадуванні до 4-ї річниці виходу українських військовослужбовців у полон із заводу “Азовсталь” у Маріуполі. Усі учасники заходу долали єдину дистанцію — один кілометр. Адже забіг був символічним — не заради спортивного результату, а щоб підтримати захисників і нагадати про тих, хто досі перебуває в російській неволі.