Нагородження кращих

Сто п’ятнадцять кращих учнів Хмельницького ліцею №11 отримали відзнаки. Традиційно до Дня науки навчальний заклад влаштував церемонію нагородження переможців та призерів предметних олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт та інтелектуальних змагань. Крім того, восьмеро ліцеїстів стали переможцями у спеціальних номінаціях закладу: “Відкриття року”, “Інтелект року”, “Дослідник року” та “Гордість ліцею”.