Хмельницький цифровий

Воркшоп “Digital Громада: розкажи про сервіси” відбувся у Хмельницькому. Під час заходу студенти ХУУПу презентували проморолики електронних сервісів міської ради. Загалом підготували 12 відео, які невдовзі з’являться на сайті та в соцмережах. Це частина міської Програми цифрового розвитку, яку впроваджує комунальне підприємство “Хмельницькінфоцентр”. А учасники зустрічі — бібліотекарі книгозбірень громади — у своїх цифрових хабах навчатимуть хмельничан, як користуватися електронними сервісами.