Батьківський форум “Безпечне дитинство: діалог заради майбутнього” відбувся у Хмельницькому. Департамент освіти та науки за підтримки міської ради організовує його другий рік поспіль. Цього разу форум об’єднав понад 600 учасників. У форматі діалогу з батьками говорили про здорове харчування, безпеку та захист дітей в соцмережах і взаємодію учасників освітнього процесу в умовах війни.