З 15 квітня майже 40 боржників “Хмельницькводоканалу” відключили від водопостачання та водовідведення. Разом вони заборгували підприємству за послуги близько 200 тисяч гривень. Нині бригада працювала на вулиці Прибузькій. Тут жителі трьох квартир однієї з багатоповерхівок не сплатили за послуги від 5-ти до 10-ти тисяч гривень. Як відбувається процес відключення?