Сімдесят п’ять військовослужбовців та ветеранів з Хмельницької громади отримали відзнаки “Воля та мужність”. До Дня Героїв міський голова вручив їм нагрудні знаки із грошовою премією. Ще п’ятнадцятьом захисникам — сертифікати на придбання власного житла. Більше розкаже Дарія Курнос.