Більше сотні машин із прапорами і портретами Героїв проїхалися сьогодні Хмельницьким. Автопробіг “Дорога пам’яті” відбувся у нашому місті вдруге. Організатори — громадські організації “Об’єднання родин полеглих Героїв “Незламні” і “Центр психологічної підтримки “Стаб ++”. Стартувала колона від знаку “Хмельницький” в Лезневому. І завершився автопробіг на Майдані Незалежності.