Промивка мереж водопостачання

Планова дезінфекція водопровідних мереж відбудеться у місті завтра, 26-го травня. Комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” проводить такі роботи двічі на рік. Попереднього разу хлорували воду в жовтні.