Випуск в Університеті третього віку

В Університеті третього віку сьогодні відбувся випуск. Понад 900 хмельничан та вимушених переселенців відвідували заклад упродовж 2025-2026-го навчального року. Для них діяли 29 факультетів. Найбільш популярним серед слухачів вже декілька років поспіль залишається факультет “Основи володіння оргтехнікою та вивчення смартфону”. Навчались у приміщенні міського терцентру соціального обслуговування, а також у 12 філіях в різних мікрорайонах міста.