Премії переможцям Шкільної ліги

Сто тисяч гривень кожному — на покращення матеріально-технічної бази. Такі винагороди цьогоріч отримали 6 навчальних закладів Хмельницької громади за перемогу у Шкільній лізі. Другий рік поспіль школярі змагалися в 11-ти видах спорту.