Понад 40 велосипедів тепер можуть одночасно залишати учні біля гімназії №22 імені Олега Ольжича. На території навчального закладу облаштували нову велопарковку. Кажуть, двоколісний транспорт — один із найпопулярніших способів діставатися до школи у теплу пору року. Ідея створення такого простору належить представникам учнівського самоврядування. Отримали фінансування від благодійного фонду «Карітас-Хмельницький УГКЦ». Нині територію біля велопарковки розфарбовували, аби простір був не лише зручним, а й яскравим та привабливим.