Останній дзвоник

Останній дзвінок пролунав сьогодні у Хмельницькій спеціальній загальноосвітній школі №32. Цьогоріч у навчальному закладі – дванадцятеро випускників. Частина з них продовжуватиме свій шлях у навчально-реабілітаційних центрах міста, а більшість — у професійно-технічних училищах й коледжах.