Останній дзвоник

Останній дзвоник пролунав сьогодні для більш як 2 тисяч одинадцятикласників — випускників Хмельницької громади. 232 з них отримають відзнаки за досягнення у навчанні. Традиційно для випускників нині лунав шкільний вальс. У ліцеї №3 імені Артема Мазура — 8 разів. Адже цього року заклад завершують 8 одинадцятих класів.