Чекають вдома

Двохсота акція «Поверніть героїв з полону. Знайдіть безвісти зниклих» відбулася сьогодні у Хмельницькому. Традиційно родини військових зібралися о 12:00 біля “Дитячого світу”. Далі учасники рушили мирною ходою до Майдану Незалежності, де розташована Алея Надії. Нагадаємо, вперше акцію ініціювали у 2022 році. Тоді до неї долучилися 40 родин військових маріупольського гарнізону – бранців кремля. Сьогодні участь у ній беруть уже понад сто родин захисників, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти.