Майже пів сотні школярів пройдуть вишкіл у військово-патріотичному таборі “Патріот” у Хмельницькому. Вперше він відчинив двері для учнів 6-ти закладів освіти на базі гімназії №29. Впродовж тижня юнаки та дівчата навчатимуться стріляти, надавати домедичну допомогу, змагатимуться в інтелектуальних та спортивних іграх і вивчатимуть українські традиції.