Троє медиків з Хмельницької громади стали лауреатами “Ордену Святого Пантелеймона” з часу його заснування. Це найвища громадська відзнака у сфері охорони здоров’я, яку запровадили в Україні ще у 2009 році. Так званий “Медичний Оскар” вручають лікарям, які проявили свій професіоналізм й милосердя. Першою володаркою відзнаки у 2022-му році стала директорка міської дитячої лікарні, лікарка-генетик Наталія Зимак-Закутня. Як це вплинуло на професійну діяльність медикині?