Daily Archives: Серпень 10, 2017

Сучасний погляд на безсмертну «Енеїду»

Безсмертна «Енеїда» Котляревського на сучасний лад. У День незалежності хмельничан очікує мистецький сюрприз від столичних гостей. Представники агенції «АртПоле» презентують в обласному центрі мультимедійний колаж «Безкінечна подорож, або Енеїда».

Сусідська варта

Працівники Управління патрульної поліції, закликають городян долучитися до спільного патрулювання. Проект «Сусідська варта» впроваджуватимуть з вересня. Спершу, у якості експерименту, разом з ініціативними хмельничанами, громадський порядок охоронятимуть у мікрорайоні Ракове. Якщо ж результати спільної роботи будуть втішними, проект запрацює у кожному куточку міста.

Скейт парк на ремонті

За шість років інтенсивних трюків на колесах місцевий скейт-парк втратив своє призначення. На правду, назвати його повноцінним місцем для занять не можна було й раніше. Нині любителі скейтів, роликів та велосипедів вимушені тренувати у дворах та на площі. Звідки, їх частенько проганяють городяни. Побудувати якісне

Історії успіху, що надихають

Хмельничан надихатимуть історіями успіху. Молодіжний клуб розвитку започатковує новий проект – «ХМКР talks». Тридцять першого серпня у форматі тед-конференції у ляльковому театрі  четверо спікерів поділяться власним досвідом підкорення життєвих вершин.

«Мистецтво лікує»

У Хмельницькому пройшла Всеукраїнська акція «Спільне бажання мільйонів сердець будує щасливу країну». На головній площі міста організатори презентували картину Миру, що ввійшла до книги рекордів України.