Daily Archives: Вересень 13, 2017

No Thumbnail

Фестиваль українського кіно OBRIJ KINO FEST

Від комедії до драми і все українського виробництва. Хмельничанам пропонують чотири дні провести у компанії вітчизнних акторів та режисерів. 14 вересня у кінотеатрі імені Шевченка  стартує фестиваль глядацького українського кіно OBRIJ KINO FEST. Захід в Україні проводять вперше.

No Thumbnail

Стадіон «Локомотив» запрацював

Стадіон «Локомотив», що у Гречанах працює у тестовому режимі. Днями вперше після реставрації  на полі стартували офіційні тренування. Поки що займатися на полі будуть лише вихованці ДЮСШ №1. Безкоштовний доступ до стадіону матимуть й мешканці мікрорайону.

No Thumbnail

Рекордна кількість звернень

Кожен 10-ий хмельничанин, цього річ вже встиг поспілкуватися з представниками міської влади. За вісім місяців, до керівництва міста надійшло майже 25 тисяч звернень. У порівняні із сусідніми обласними центрами, активність наших городян у чотири рази більша.

No Thumbnail

Підготовка до сесії міської ради

За тиждень міські обранці зберуться на сімнадцяте сесійне засідання. Розглядатимуть майже 80 питань порядку денного. Більшість з них земельні. Серед яких: проект рішення про виведення близько півтора гектара землі під зелені насадження.