Daily Archives: Вересень 19, 2017

Проблеми у дитячій медицині

У Хмельницькому не вистачає кваліфікованих дитячих офтальмологів та педіатрів. Останніх спеціалістів планують замінити сімейними лікарями. До кінця року, у першу чергу, на їх обслуговування переведуть підлітків. З часом можливо й усіх дітей шкільного віку. А от як вирішити кадрові проблеми з офтальмологами , головні лікарі

Літературний скайп-марафон

Презентація книжкових новинок через скайп-зв’язок. У рамках фестивалю «Слово єднає» провели літературний міст «Прем’єра книги 2017». Свої творіння широкому загалу представили хмельницькі письменники. Стартували зі спілкування у центральній міській бібліотеці з подільським поетом Володимиром Дмитриком.

Конкурс «Хмельницький – наш дім»

У стінах міської ради визначили переможців конкурсу на кращий благоустрій  «Хмельницький – наш дім». Як завжди, з року в рік, незмінним критерієм відбору залишається охайний вигляд території та її креативне оформлення.

Кожному будинку – лічильник

За власні кошти КП «Хмельницьководоканал» облаштовує багатоповерхівки загально будинковими лічильниками. За два роки встановили 186 приладів обліку. Інвестиційною програмою підприємства передбачено ще 182. Надалі ж за лічильники хмельничанам доведеться платити з власної кишені.

Індійська виставка-ярмарок

До хмельницького привезли національну виставку-ярмарок із Індії. Самобутня колекція подорожує світом вже понад 15 років. У Хмельницькому організатори вирішили розпочати нею осінній сезон 2017

Найдовші сходи в місті

Замість розбитої ґрунтової доріжки – майже Потьомкінські сходи. Їх побудували між вулицями Довженка та Сосюри. Порівняно з одеськими, вони, звичайно, коротші, проте найдовші в нашому місті. Кількість сходинок порахував начальник управління житлово-комунального господарства Василь Новачок – 114.

“Хмельницький крізь об’єктив”

Фотоконкурс “Хмельницький крізь об’єктив” має своїх переможців. Щороку їх визначають напередодні святкування Дня міста. Цьогорічний конкурс тринадцятий за рахунком. До участі традиційно запросили професіоналів та аматорів фотомистецтва.

Патрульні з принтерами

Замість ручки та паперу патрульним видали планшети та принтери. Відтак замість звичайних постанов правоохоронці складають електронні. За словами патрульних, перш за все це економить їх час, позаяк багато інформації вже внесено в електронну базу даних, а самі постанови одразу відправляються на виконання.

Нова транспортна мережа

На засіданні виконкому затвердили нову транспортну мережу, яка почне діяти з 1 січня 2018 року. Відповідно до неї, мікрорайони Лезневе та Ракове з’єднали новим транспортним маршрутом.  Змінили рух 4-ох тролейбусів та 3-ох автобусів, деякі маршрути ліквідували, деякі додали.