Daily Archives: Вересень 22, 2017

No Thumbnail

Слово єднає

Фестиваль “Слово єднає” згуртував у Хмельницькому літераторів з різних куточків країни. Захід проводять вже втретє. Цьогоріч він набрав особливих масштабів.

No Thumbnail

Подарунок для поліцейських

Хмельницька поліція отримала подарунок від міської влади. Автомобіль зі спеціальним обладнанням та розпізнавальними знаками для безпечного проведення масових заходів. Подібної автівки у міському відділі поліції не було. На маршрут спец автомобіль вперше виїде 23 вересня.

No Thumbnail

Відеоспостереження

На черговій сесії міської ради депутати ухвалили рішення, у якому надають рекомендації суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, встановити камери відеоспостереження на вході до магазину та у торговельному залі.

No Thumbnail

Виставка «Відображення»

У стінах міської ради презентували колекцію хмельницької художниці Вікторії Красуцької . Виконанні у авторському стилі роботи дівчина демонструвала на загал вперше. Різнобарв’я картин та їх світлі сюжети покликані занурити глядача у світ дитинства та чарівництва.

No Thumbnail

Безкоштовний Wi-Fi-сигнал

Усім, хто не уявляє свого життя без Інтернету, міська влада зробили подарунок – безкоштовний і без пароля Wi-Fi-сигнал. Радіус поширення – вулиця Проскурівська, від «Дитячого світу» до готелю «Жовтневий». Wi-Fi також доступний у сквері імені Т.Шевченка і на майданчику перед кінотеатром. Працюватиме він цілодобово.

No Thumbnail

«Хмельницький крізь об’єктив»

Півсотні найкращих фотографій міського конкурсу «Хмельницький крізь об’єктив» презентували на виставці в музеї-студії фотомистецтва. Переможців у трьох номінаціях конкурсу нагородили цінними подарунками та кубками. А автори кращих робіт отримали приз від міського голови.