Daily Archives: Вересень 27, 2017

No Thumbnail

«Хмельниччина: історія та сучасність»

У Хмельницькому відбулася п’ята наукова історико-краєзнавча конференція. Цього року конференція вперше отримала статус Міжнародної. Науковці та дослідники із різних куточків країни та світу вивчали історію та сучасність Хмельницької області. Напрацювання зафіксували у збірнику.

No Thumbnail

Нова спецтехніка

На комунальних підприємствах оновлюють спецтехніку. Цього річ за бюджетні кошти придбали новий грейдер, екскаватор, два вантажних МАЗи, багатофункціональну прибиральну машину «Глобус», поливальну, автовишку та два сміттєвози. Один із них має функцію мийки контейнерів. До слова Хмельницький входить у першу п’ятірку міст України, де є саме

No Thumbnail

Допомогти стати батьками

У Хмельницькому міському перинатальному центрі допомагають безплідним парам стати батьками. На базі пологового будинку відкрили відділ допоміжних репродуктивних технологій. Для хмельничан процедура штучного запліднення, буде в рази дешевша, у порівняні із приватними клініками України.

No Thumbnail

«Бібліотекар у кадрі»

Хмельницькі бібліотекарі спробували себе у ролі фотомоделей. Таку творчу авантюру організували до відзначення Всеукраїнського дня бібліотек. Працівники обласної книгозбірні для дітей імені Тараса Шевченка приміряли на себе образи відомих письменниць, художниць, акторок, співачок та літературних героїв. Результат роботи  презентували на виставці світлин «Бібліотекар у кадрі».