Daily Archives: Вересень 6, 2018

Від справи до бізнесу

Дати нове дихання у розвитку власної справи. Центр підтримки бізнесу у Хмельницькому у рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР організовує навчальну програму «Від справи до бізнесу». Під час восьми модулів сім тренерів-практиків допоможуть розібратися у тонкощах бізнес-моделювання, маркетингу, фінансового аналізу тощо. Орієнтоване навчання на власників

Візьми чек, аби наповнився бюджет

Чек, як гарантія надходжень до бюджету. У фінансовому управлінні міської ради звертаються до хмельничан з проханням купуючи підакцизні товари чи заправляючи автівки пальним обов’язково брати, документ, що засвідчує покупку. Адже це гарантує, що акцизний податок дійде до казни і буде спрямований на розвиток міста. До

В новий навчальний рік з новинками

Перед початком нового навчального року фонд хмельницьких книгозбірень поповнився на 3 тисячі примірників. Їх виставили на полиці ще влітку. В нагоді вони стануть не лише школярам, -кажуть бібліотекарі. Свою оцінку новинкам дав найактивніший читач Центральної міської бібліотеки.

Комфорт і тепло у навчальні заклади

200 тисяч євро – на повну термомодернізацію чотирьох навчальних закладів. Це безвідсоткові грантові кошти, які отримали дві школи та два дитячих садочки за програмою НЕФКО. Роботи з утеплення та заміни вікон тривають у ЗОШ №14, СЗОШ №15, у ДНЗ № 54 і 29.

Спалюєш листя чи сухостій – оштрафують

Мешканці багатоповерхівок скаржаться на приватний сектор у Дубовому та Гречанах. Мовляв, останні спалюють листя та сухостій. У результаті їдкий дим заважає дихати. Більше того, кажуть екологи, – він небезпечний для здоров’я. Порушників – крають гривнею.

Пам’ять на камені

Руслан Ліщук, Дмитро Миколайчук та Микола Грабарчук- ці імена закарбувались на фасаді Вищого професійного училища №4, а також в пам’яті рідних цих людей –бійців, які загинули на передовій. Вони були учнями училища, а тому саме на фасаді цього навчального закладу відкрили меморіальні дошки.