Daily Archives: Вересень 18, 2018

Вулиця Геологів – з новим водогоном

На вулиці Геологів розпочали будівництво нового водогону. Його протяжність складе майже 2 кілометри. На цьому відрізкові планують встановити 11 колодязів для гідрантів. Загальна вартість проекту складає 5 мільйонів гривень.

Зустріч мерів

До Хмельницького завітав Львівський міський голова Андрій Садовий. Мета приїзду – налагодити співпрацю між містами. У зеленій залі міської ради гостей із Заходу країни вітали Хмельницький очільник Олександр Симчишин, депутати міської та обласної рад та керівники управлінь. Говорили про важливість таких зустрічей та ділилися один

Літературний марафон «Читай українською»

Творчі зустрічі з письменниками та презентація нових книг. Впродовж двох тижнів у бібліотеках-філіях Хмельницької централізованої бібліотечної системи відбуватиметься літературний марафон «Читай українською». У його рамках запланували три десятки заходів. Розпочали із скайп-мосту «Прем’єра книги-2018».

Після Дня міста – до Польщі

Після Старокостянтинова – Хмельницький. Далі – Житомир та Польща. Рукопашники школи бойових мистецтв «Самсон-Право» готуються до відкритого Кубку Європи. Туди вирушить збірна «самсонівців» у складі 22 чоловік.