У рамках Програми з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва у третій декаді жовтня 2015 року планується проведення робочого семінару Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна: Fit for Partnership with Germany – Готуємося до партнерства з Німеччиною (далі – Програма).
Зазначена програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нової компетенції в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн.
У 2016 році українським суб’єктам господарювання пропонуються стажування за наступними напрямками:
1. Економічна кооперація без галузевої специфіки, за загальними напрямками (виробництво, надання послуг, торгівля, туризм тощо).
2. Економічна кооперація з галузевою специфікою за напрямками:
2.1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості.
2.2. Економічна кооперація у сфері енергоефективності у будівництві і санації будівель та споруд.
2.3. Економічна кооперація у сфері поновлюваних джерел енергії.
2.4. Економічна кооперація у секторі охорони здоров’я.
2.5. Економічна кооперація у секторі природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів.
2.6. Економічна кооперація в аграрному секторі.
Учасниками Програми можуть стати керівники середньої і вищої ланки та менеджери зі складу кадрового резерву бізнес-структур, що планують або здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, та відповідають наступним вимогам:
– вік від 25 до 45 років;
– вища освіта;
– посада – керівники середньої і вищої ланки та менеджери підприємств, що мають повноваження вести переговори і приймати рішення;
– володіння іноземною мовою (англійська/німецька, можлива російська – для керівників та топ-менеджерів сільськогосподарських підприємств);
– зацікавленість підприємства у встановленні ділових зв’язків з підприємствами Німеччини.
Тривалість стажування – один місяць за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина.
Більш детально з умовами та вимогами до претендентів на стажування можна ознайомитись запосиланням: http://www.inwent.org.ua/ukrini/interview/index.html.
Прийом документів для участі в Програмі здійснюється до 20 жовтня 2015 року Хмельницькою регіональною робочою групою за адресою: майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, кабінет 136.
Контактні особи – Марина Дзендзель, Вікторія Мовчан, тел. (0382) 65-41-86, 76-56-09, (096) 273-84-26.