Гість — Ігор Бойко, обласний дитячий нейрохірург, дитячий ортопед-травматолог Секрети гарної, а відтак — здорової постави, розкриватимемо у черговому випуску програми “Будьте здорові!”. Коли найкраще вчити дитину робити перші кроки, як виначати, чи усе добре з хребтом у вашої дитини та якої висоти підбори носити найкраще. ТОПові поради — далі.
День: 29.01.2019
Гість – Тетяна Гребелюк, начальник відділу аналітично-статистичної роботи Хмельницького апеляційного суду За домашнє насилля — не адміністративна, а – кримінальна відповідальність. Такі законодавчі зміни приніс 2019-й. Про них говоримо у черговому випуску програми “Віч-на-віч”. Яке покарання чекатиме на кривдників від 11 січня 2019-ого року та який захист отримають жертви . […]
У середмісті Хмельницького мітингували проти місцевого забудовника. Учасники акції протесту — жителі Чернівців та міста Буча Київської області. Вони стверджують: вже три роки не можуть оселитися у придбаних квартирах, оскільки там досі нема комунікацій.
Дві події — один захід. У “Народному домі “Просвіти” не залишили поза увагою 101-річницю бою під Крутами. З цієї нагоди підготували тематичну виставку українських та закордонних видань. Також у світлиці згадали постать Павла Чубинського – добре відомого усім українцям як автора Державного гімну.
330 врятованих людей – у пожежах, на водоймах та під час аварій. Такими є підсумки діяльності головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області за 2018-й рік. За сигналом “тривога” надзвичайники щодня в середньому здійснювали 26 виїздів. У Хмельницькому минулоріч виникло 132 пожежі, у яких загинули четверо людей. Жодної […]
Ключі, документи та гаманці. Саме це найчастіше гублять хмельничани. Забувають речі у громадському транспорті, на зупинках або просто втрачають посеред вулиці. Наразі у хмельницькому Бюро знахідок, що діє в управлінні патрульної поліції, понад півсотні предметів чекають своїх власників.
Відкритий Вікіурок “Я пишу Вікіпедію” відбувся у Хмельницькій міській центральній бібліотеці. У ньому взяли участь більше 10 охочих написати нові статті для української Вікіпедії. Під час уроку учасникам пояснили умови створення таких матеріалів для віртуального довідника — енциклопедичність, нейтральність та унікальність.
“Бог. Майдан. Війна”. Збірку поезій із такою назвою презентували у центральній книгозбірні Хмельницького. Задля цього до нас завітав її автор — поет, філософ та співкоординатор Ініціативної групи постраждалих і поранених на Майдані Павло Кучер.
У Хмельницькому відбувся ІІ дебатний турнір пам’яті Героїв Крут. Його співорганізатори — місцевий осередок Національної скаутської організації “Пласт” та Молодіжна громадська організація “Січ”. Загалом на історичну тематику, пов’язану із подіями Української Революції, дискутували учні одинадцяти шкіл міста.
Першу модульну громадську вбиральню встановили у Хмельницькому. Розташувалася вона поблизу торговельного центру “Дитячий світ”. Вартість кабінки – 750 тисяч гривень. Спроектувала та виготовила її з антивандального штучного каменю івано-франківська організація “Проф-Стейт”. Аналогічні вбиральні польського виробництва коштують на 50-70 відсотків дорожче, – повідомили в управлінні житлово-комунального господарства. Наразі підрядна організація – […]