У 200-му випуску програми “Спорт дайджест”: “подільське дербі”, що не визначило переможців: ФК “Поділля” і ФК “Агробізнес” “розписали мирову”, ФК “Епіцентр” із мінімальною перевагою обіграв “АФСК Київ”, огляд спортивних подій, присвячених 590-ому Дню народженню Хмельницького: “Проскурівська риболовна ліга-2021”, чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное, Кубок Хмельницького міського голови […]

Стоянку біля речового ринку, що на Львівському шосе, вже за місяць планують зробити платною. Про це повідомив заступник міського голови Микола Ваврищук. Посадовець зазначає — платити за місце треба буде погодинно. Оплата здійснюватиметься за допомогою терміналу або мобільного додатку. Якою буде вартість квитка — поки не відомо.

На речовому ринку відкрили Центр вакцинації проти COVID-19. Він працюватиме щодня, крім понеділка та четверга, з 9:00 до 13:00. Щеплення тут можуть зробити всі охочі — і підприємці, і продавці, і покупці. Пацієнти можуть самі обрати препарат, яким хочуть вакцинуватися.

Живопис, графіка, інсталяції та колажі. У музеї–бібліотеці Подільського товариства імені Григорія Сковороди відкрили нову виставку. Презентували майже пів сотні робіт, які були створені художниками з усієї України у мистецькій резиденції на Бакоті. Про що розповідає виставка?

З 1 жовтня пацієнти отримуватимуть інсулін за новими правилами. Рецепт видаватиме не лише ендокринолог, а й сімейний лікар. Ліки будуть виписувати тільки в електронному варіанті. А закуповувати інсулін будуть за кошти Національної служби здоров’я України.

Ефір програми “Віч-на-віч” присвячуємо темі літератури. Нові тенденції та виклики, зміни у суспільстві, як усе це впливає на розвиток сучасної української літератури запитаємо гостей літературного фестивалю “Слово єднає” та нашої студії: головного редактора газети “Літературна Україна”, секретаря Національної спілки письменників України Сергія Куліди та письменника, журналіста Сергія Пантюка.

Шістьох людей врятували під час пожежі в Хмельницькому. Вогонь спалахнув сьогодні вранці у сміттєпроводі багатоповерхівки на вулиці Пілотській. Ніхто з мешканців будинку не постраждав. Причину займання встановлюють.

Час мера

День мого міста

Розрахуйтесь за тепло

Погода

Архів

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930