День: 08.03.2022
Оновлена система оповіщення, укриття, блокпости і комендантська година. В умовах війни Хмельницький посилює безпеку, аби у разі чого дати гідну відсіч ворогу. Більше про заходи безпеки говоримо із заступником Хмельницького міського голови Олегом Шинкаруком.
Сьогодні, 8 березня, жінки отримують чимало побажань. Але за останні 13 днів українці, як ніколи раніше, переосмислили власні цінності. Тож цього року жінкам бажають перемоги та мирного неба над головою.
Молебень за мир та українських воїнів відбувся сьогодні у Храмі всіх Святих Землі Української. До спільної молитви приєднались представники різних конфесій, аби попросити у Бога благословення та сили нашим захисникам.
Зі святом весни привітали жінок волонтерського об’єднання “Захист” їхні колеги-чоловіки. З початку війни тут трудяться понад дві сотні хмельничанок. Вони плетуть сітки, збирають та сортують допомогу — забезпечують надійний тил нашим бійцям.
В обласному художньому музеї відкрили безкоштовний артхаб. Він працюватиме з 10:00 до 17:00 без вихідних. Відвідати його можуть і хмельничани, і вимушені переселенці. В артхабі пропонують цікаве дозвілля як дорослим, так і дітям.
У Хмельницькій міській дитячій лікарні нині перебувають понад 60 пацієнтів. Десятеро — це діти з Київської, Запорізької та Харківської областей. Сьогодні лікарі прооперували хлопчика з Києва, який 1-го березня отримав вогнепальне поранення ноги.
З перших днів війни Хмельницький став центром волонтерства. Разом наближаємо перемогу.
Відшивають спальні мішки, футболки та теплі гольфи. Упродовж десяти днів одна з хмельницьких майстерень, яка спеціалізувалася на виробництві танцювального одягу, забезпечує необхідними речами українських військових та підрозділ тероборони. Що користується найбільшим попитом?
Медики Хмельниччини надають допомогу пораненим у російсько-українській війні бійцям. Лікують і рани, і душу. А наші герої в один голос твердять: щойно їх випишуть – повернуться до побратимів, аби пліч-о-пліч виборювати перемогу над ворогом.
Відзавтра школярі Хмельницької громади повертаються на навчання. Щоправда, уроки відбуватимуться у дистанційному форматі – з допомогою відеозв’язку та месенджерів. Якщо посеред онлайн-уроку пролунає сигнал повітряної тривоги — вчителі розкажуть, як діяти. До освітнього процесу запрошують і дітей вимушених переселенців, які нині проживають на території громади.