Безоплатну правову допомогу попри війну і надалі можуть отримувати усі, хто цього потребує. Крім того у відповідних центрах на Хмельниччині готові консультувати і переселенців. Також до послуг людей телефонні лінії та онлайн сервіси. Більше про це говоримо далі в ефірі програми “Влада і громада”. Гості нашої студії представниці Регіонального центру […]

Повноцінні сніданки, обіди та вечері готують для вимушених переселенців хмельницькі волонтери. У благодійному фонді «Карітас» з початку повномасштабного вторгнення російських окупантів запрацював Центр гарячого харчування. Щодня тут годують близько пів сотні людей.

Верхній одяг, білизну та інші речі вимушені переселенці можуть безкоштовно випрати у дитячих садочках. Пральні відкрили одразу в дев’яти закладах дошкільної освіти у різних мікрорайонах Хмельницького. Щоб отримати послугу — переселенцям треба зареєструватися та записатись на конкретний час.

Підвали багатоквартирних будинків у Хмельницькому облаштовують дерев’яними піддонами. Під час повітряної тривоги вони слугуватимуть місцями для відпочинку. Хмельничани, які хочуть передати дерев’яні палети для укриттів, можуть звертатися до найближчих УМК міста.

Тепловики працюють у посиленому режимі. Нині в усіх котельнях “Хмельницьктеплокомуненерго”, які є стратегічними об’єктами, запровадили додаткове чергування працівників на вихідні та в нічну зміну. Тепло та гаряча вода в оселі хмельничан подаються безперебійно.

Зйомки документального проєкту “Війна змінила” відбуваються у Хмельницькому. В театрі імені Михайла Старицького митці з Києва створили відео на “Марш нової армії”. Основою став гімн ОУН “Зродились ми великої години”. Виконали марш музиканти та вокалісти оркестру театру.

У Хмельницькому на вулиці Шевченка, 3 запрацював соціальний магазин для переселенців. Відкрили його волонтери об’єднання “Захист”. Тут можна знайти одяг для дітей та дорослих, речі першої необхідності, засоби гігієни. Усе — безкоштовно. Працює магазин щоденно з 11:00 до 15:00.

Понад дві тисячі килимків для військових сплела хмельничанка Зінаїда Воронецька-Тегза. Волонтерити жінка розпочала ще вісім років тому. З початком повномасштабної війни працює ще інтенсивніше. І це її маленький внесок у спільну перемогу.

Хмельницький щодня приймає тонни гуманітарної допомоги з-за кордону. Це одяг, засоби гігієни, харчі та ліки. Після сортування вантажі направляють в ті українські міста, які найбільше постраждали від навали рашистів. Це, зокрема, Чернігів та Конотоп, що на Сумщині.

На території Хмельниччини почастішали випадки загоряння сухої трави. Про це повідомляють в обласній військовій адміністрації. І погрожують суворим покаранням за навмисний підпал сухостою. В умовах воєнного стану це прирівнюється до диверсії. 

День мого міста

Розрахуйтесь за тепло

Погода

Архів

Березень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031