Пишуть книги, малюють, печуть, ярмаркують, плетуть та віддають свої заощадження. У їхньому дитинстві знайшлось місце і волонтерству. Українські діти – вмотивовані, свідомі та небайдужі.
День: 14.09.2022
Котлован глибиною майже п’ять метрів довелося викопати підрядникам, аби замінити систему водовідведення. Ремонтні роботи на вулиці Січових Стрільців в мікрорайоні Озерна розпочали два тижні тому. Старі ливнівки, встановлені забудовниками, не витримували навантаження. Через це утворювалися калюжі, а каналізація забивалася.
Образи святих для захисників виготовляють у хмельницькій школі іконопису “Нікош”. Ікони, розміром 7 на 10 сантиметрів, у техніці “Декупаж” створюють викладачі закладу. Від 24 лютого вони передали вже більше тисячі оберегів на передову та у шпиталі.
Письменниця та поетеса Надія Пукас представила власну книгу “Голос роду”. Це збірка оповідань та есеїв, яка побачила світ минулого року. Презентація та творча зустріч з авторкою відбулися в обласній універсальній науковій бібліотеці.
У Хмельницькому і надалі збільшуватимуть кількість великогабаритного громадського транспорту. Про це каже заступник міського голови Микола Ваврищук. Планують придбати ще кілька автобусів марки “Solaris”, які виробляють у Польщі.
Газові балони, сталеві труби, залізні кутики та електроди збирають волонтери “Захисту” для виготовлення буржуйок. “Бандеропічки” для військових майстрували цієї весни. Із настанням осені потреба у них з’явилася знову. Зараз волонтери вже мають запит на понад 50 буржуйок.
В туристично-інформаційному центрі запустили фотопроєкт “Минуле проти сьогодення”. Аби взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати фото, зроблені у Хмельницькому кількадесят років тому та нині. Так прагнуть простежити розвиток нашого міста. Усі світлини будуть опубліковані на сторінці туристично-інформаційного центру. Учасники, чиї фото наберуть найбільше вподобайок, отримають сувеніри. Надсилати знімки можна до […]