Роблять те, що вміють найкраще, аби допомогти своїй країні. З першого дня повномасштабної війни волонтери стали міцним тилом для армії. Вони одягають, годують, обігрівають військових. Все — заради Перемоги.

Вони тікали від війни: з дітьми, домашніми улюбленцями і документами. Інколи втрачали у рідних містах і селах усе, що мали. Тисячі врятованих від війни українців з 24-го лютого зустрічали у Хмельницькому волонтери.

Книги російських авторів та зарубіжних у російському перекладі прибрали з полиць бібліотек. Провести літературну дерусифікацію рекомендували у міністерстві культури. Втім і смаки читачів змінила повномасштабна війна. Все більше цікавляться українською книгою.

роcійським та білоруським спортсменам — не місце на міжнародних змаганнях та Олімпійських іграх-2024. Свою тверду позицію висловила України. Підтримали її більше 30 країн. Наскільки зараз важливо тримати й спортивний фронт, ми запитали у хмельницьких титулованих спортсменів. Їхні думки — у сюжеті

Місто-герой і місто Героїв. Так говорить про Чернігів прикордонник Юрій Байдич. Оборона північного форпосту України тривала з лютого до квітня і увесь цей час військовий перебував там. Окупанти так і не зуміли захопити Чернігів, він став ще одним символом нашої незламності.

Дистанційно відстежувати стан плоду можуть лікарі міського перинатального центру. Майбутнім мамам видають портативні апарати “Sigmafon”. З їх допомогою жінки самостійно вимірюють серцебиття малюка. Результат через bluetooth надходить до смартфона, далі його передають лікареві. Один такий апарат коштує близько тисячі доларів. Міський перинатальний центр має 20 комплектів. Частину отримали від Міністерства […]

День мого міста

Розрахуйтесь за тепло

Погода

Архів

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728