Театр — це мистецво синтетичне. І готовий продукт — вистава, виникає лише завдяки успішному синтезу драматургії, музики, архітектури та живопису. Проте “живою” постановку роблять люди. В рамках програми “Віч-на-віч” ми поспілкувались із людиною, яка безпосередньо дотична до мистецтва театру — це головний режисер Хмельницького обласного академічного театру ляльок Юрій Чайка
День: 16.03.2023
Кухонні дощечки майстрині Оксани Нестерової, розписані у техніці декупаж, пропонують придбати хмельничанам. Вироби стали лотами благодійного розіграшу. Він відбувається на фейсбук-сторінці управління культури і туризму. Учасникам необхідно переказати кошти на рахунок благодійного фонду “Волонтери Поділля” і за це отримати лотерейний квиток. Переможця, який і стане власником виробів, визначать 24 березня. […]
Про творчість Кобзаря очима ідеолога українського націоналізму Дмитра Донцова говорили із майбутніми викладачами української мови та літератури. Лекцію влаштували представники міського товариства “Просвіта” для студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Просвітяни співпрацюють із навчальним закладом більше десяти років, аби виховувати покоління патріотів.
У школах можуть ввести новий предмет – вивчення правил дорожнього руху. Відповідний законопроєкт до Верховної Ради подали члени комітету з питань освіти, науки та інновацій. Окрім того, до занять пропонують залучати й батьків. Що про це думають у школах і чи вивчають правила безпеки на дорогах нині?
Мініхостел для студентів та викладачів з Маріуполя відкрили у Хмельницькому політехнічному коледжі. За кошти закладу і благодійників повністю відремонтували 9 приміщень в гуртожитку. Обладнали три душових, вбиральні, а також кухню із сучасною технікою та меблями. Тут наразі мешкають майже 30 людей, котрі торік виїхали з тимчасово окупованого Маріуполя.
Більше 15 тисяч гривень на потреби військових вдалось зібрати “Волонтерам Поділля” під час благодійної інтелектуальної гри. В одному із місцевих закладів змагались 15 команд, загалом — близько 80 учасників. Темою квізу були “90-ті”. Щоб перемогти, гравці мали дати якомога більше правильних відповідей на питання.