Нині Хмельницька територіальна громада приймає понад 39 тисяч переселенців. Допомогу знаходять у спеціальних штабах та соціальних службах. Чимало благодійників створили для постраждалих від війни тимчасові прихистки. Про це — у новому випуску програми “Воєнний час”.
День: 30.03.2023
Хмельницькі священнослужителі зустрілися із сім’ями безвісти зниклих та військових, які перебувають у полоні. Це відбулося у рамках нового проєкту “Небесні крила”. Родинам надаватимуть духовну та психологічну підтримку, а також роз’яснення щодо процедури повернення військовополонених. Зустрічі відбуватимуться у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці упродовж року.
Десятки тисяч вимушених переселенців, які оселились на Хмельниччині від початку повномасштабної війни, отримали допомогу від міжнародних партнерів. А саме — із облаштуванням житла, одягом, засобами гігієни, продовольчими наборами. Координує діяльність більше 70 іноземних громадських організацій Партнерський майданчик міжнародної допомоги.
Спецтехніка і дрони, амуніція і спорядження. На потреби військових частин, що дислокуються у Хмельницькій громаді, продовжують спрямовувати кошти з бюджету. На позачерговій сесії міської ради на підтримку захисників виділили ще 103 мільйони гривень, а з початку року — вже 141 мільйон.
Нерестова заборона на вилов риби та раків розпочнеться з 1 квітня у Хмельницькому та області. Триватимуть обмеження близько двох-трьох місяців в залежності від водойми. Добова норма для одного рибалки в цей період — 3 кілограми та один трофей. Також в цей час спеціалізовані служби здійснюватимуть контроль за місцями вилову та […]